Zapowiedź 13 kolejki

W najbliższą niedziele gramy ostatni mecz tej rundy. Naszym przeciwnikiem będzie LZS Stare Koźle. Stare Koźle dzięki bardzo dobrym końcu rundy zbliżyło się do naszego zespołu w tabeli. Nasz zespół aktualnie jest na 7 miejscu z 14 pkt, ale zespół z Starego Koźla jest na 8 miejscu i ma tylko 1 pkt mnie - 13. Nasz przeciwnik w ostatnich 5 meczach wygrał 3 ostatnie, 1 zremisował i poniósł tylko jedną porażkę z Odrzanką Dziergowice. Nasza drużyna w ostatnich 5 meczach wygrała 2 mecze, 1 zremisowała, 1 przegrała i w ostatniej kolejki pechowy obustronny walkower. Tego możemy być pewni ze to będzie ciekawy mecz i miejmy nadzieje szczęśliwy dla naszego zespołu, żeby w dobrych humorach zakończyć tą trudną rundę.

Mecz 22.11.2015 o godzinie 13 na boisku w Starym Koźlu. Zbiórka o godzinie 13.

HEJA ZAWISZA