Na początek Ruch Steblów

W najbliższej kolejce spotkamy się z drużyna z Steblowa. Ostatni mecz wygraliśmy wysoko 7:0, ale nie można lekceważyć rywala. Nasza drużyna na pewno będzie chciała zacząć rundę tak jak ją zakończyli czyli od zwycięstwa. Do naszej drużyny dołączyli nowi gracze:

-Sebastian Marcinek (KS 94 Rachowice) wypożyczenie

-Zbigniew Iwański (TS Chemik)

-Grzegorz Torschmied (TS Chemik)

-Artur Rosół (TS Chemik)

-Bartek Witamborski (TS Chemik)

-Kamil Kuchta (TS Chemik)

-Szymon Jaremko (TS Chemik)

- Ponadto do drużyny wrócili z wypożyczenia dobrze znani zawodnicy z poprzedniego sezonu : Dawid Dziurzyński, Krzysztof Tęcza, Kamil Złotek.

Na obecną chwile nasza kadra jest mniejsza o 2 zawodników Rafał Malik z powodu kontuzji w tej rundzie nie wystąpi i Krzysztof Spiewak nie wznowił treningów. Jeszcze nie jest pewna sytuacja 5 zawodników.

Do boju Panowie!! Mecz w niedziele o 15, z powodu złego stanu boiska w Steblowie, mecz odbędzie się na boisku w Bierawie. Zbiórka o 14.