Kolejka 9 - Przegrana

Naszym przeciwnikiem był zespół z Pokrzywnicy. Początek meczu był bardzo nerwowy w naszym wykonaniu. Brak paru zawodników i nasza drużyna nie umiała wyjść z akcja. Drużyna Pokrzywnicy przeważała. Drużyna gości udokumentowała bramka przy której popełnił błąd nasz bramkarz. Po straconej bramce nasza drużyna troszkę się przebudziła i Łukasz Brym strzelił wyrównującą bramkę. Długo jednak nie cieszyliśmy remisem, po paru minutach rzut rożny i kolejna stracona bramka. Na przerwę schodziliśmy przy wyniku 2:1 dla gości. Druga połowa to całkiem inna gra naszej drużyny tym razem to przeciwnicy nie umieli wyjść ze swojego pola karnego, lecz nasze akcje nie przynosiły tego spragnionego gola. Co naszej drużynie nie udało, udało się przeciwnikom. Jedna z nielicznych akcji gości  w drugiej połowie przyniosła gola, strzał po długim słupku, tym razem nasz bramkarz był bez szans. Kolejne minuty to dalsze ataki naszej drużyny, które przyniosły kontaktowego gola, Daniel Brym zamknął akcje i strzałem głową pokonał bramkarza gości. Po strzelonej bramce nasza drużyna dalej atakowała lecz brakowało wykończenia akcji.