Kolejka 10 - Remis

Czekał nas ciężki mecz. Zespół z Raszowej należy do czołówki naszej ligi, z aspiracjami na awans. Podobnie jak w ostatnim meczu nasz zespół przespał pierwszą połowę. Goście atakowali, a nasza drużyna próbowała odpowiadać nielicznymi kontratakami. Ataki gości przyniosły rezultat w 34 minucie strzał zza pola  karnego wybronił bramkarz, lecz zawodnik gości dobił do pustej bramki. Na przerwę schodzimy przy wyniku 1:0 dla gości. Druga połowa to lepsza gra naszej drużyny. Częste ataki przyniosły w końcu remis. Ładne dośrodkowanie Sławka Szkutnika wykorzystuje Łukasz Brym. Mecz zaczął się od początku. Oba zespoły atakowały, lecz akcje kończyły się niecelnymi strzałami, lub w rękach bramkarzy. W 67 minucie jednak drużyna Raszowej  ponownie wychodzi na prowadzenie przy zamieszaniu w polu karnym najlepiej zachował się napastnik gości i uderzył pod poprzeczkę. Jednak już 5 minut później  po ładnej akcji Kamila Sokołowskiego nasz zespół ponownie doprowadza do wyrównania. Ostatni kwadrans gry to ostra walka o każdy metr boiska, i korzystny wynik dla swojej drużyny. Wynik nie uległ  już zmianie. Dzięki za walkę!