Kolejka 11 - Wygrana

Kolejny mecz z przeciwnikiem który nastawiał się na łatwe zwycięstwo. Inter Mechnica spadkowicz z A klasy, przed meczem zajmujący wysoką 3 lokatę.

Mecz zaczynamy w składzie:
Grzywacz Patryk - Mariusz Bengsch, Patryk Szewerda, Adam Brym, Daniel Brym - Jarosław Sekuła, Arek Tołpa, Sławomir Szkutnik, Kamil Sokołowski - Łukasz Brym, Łukasz Rus

Początek meczu jak się spodziewaliśmy to ataki gospodarzy. Inter częściej był przy piłce i stwarzał dużo sytuacji w okolicach naszego pola karnego, nasza drużyna w nielicznych akcjach odkryła słabszy punkt drużyny z Mechnicy - obrona, w tym meczu słabo się prezentowała. Zawisza zaczęła częściej stwarzać akcje pod bramka gospodarzy. W końcówce pierwszej połowy obie drużyny chciały wyjść na prowadzenie, lecz chwilę nieuwagi gospodarzy wykorzystał nasz zespół w zamieszaniu w polu karnym dobrze zachował się Sławek Szkutnik i z 7 metrów uderzył na bramkę obok bramkarza. Gospodarze chyba zaskoczeni takim obrotem sytuacji schodzą na przerwę. W drugiej połowie gospodarze rzucili się do odrabiania strat, co pozwoliło nam na przeprowadzanie szybkich kontr. W 65 minucie własnie taką akcje zapoczątkował Łukasz Brym, odebrał piłkę w środkowej strefie boiska, podał do Kamila Sokołowskiego, który pobiegł 15 metrów i dośrodkował do Łukasza Rusa, który strzałem głową podwyższa wynik na 2:0. Gospodarze jeszcze z większym zapałem zaczęli atakować, stworzyli sobie wiele sytuacji do zdobycia gola kontaktowego, ale dopiero w 88 minucie im się to udało. Mecz kończy się korzystnym wynikiem dla Zawiszy. Bardzo dobry mecz w wykonaniu naszych zawodników, każdy zasłużył na słowa pochwały. Heja Zawisza!!